Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем СКЛАД
град Търговище, Промишлена зона
400 €
782.33 лв.

(1.85 €, 3.62 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 17:00 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 43 пъти.
Площ:
216 m2

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти GlobalEstate дава под наем Мобилно хале от 216 кв.м. и прилежащ терен от 1000 кв.м., има ТИР достъп в Промишлената зона. Допълнителна информация на посочения телефон.
За контакт:
0885363263
Агенция:
ГЛОБАЛ ЕСТЕЙТ
0885363263
ГЛОБАЛ ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
globalestate.imot.bg
Адрес:
област Търговище, гр. Търговище, бул.'Александър Стамболийски' 27
http://globalestate.top
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем СКЛАД
град Търговище, Промишлена зона
Обява: 2o177868080208012

400 €
782.33 лв.
История на цената
(1.85 €, 3.62 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Търговище, Промишлена зона

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност